MÓDA

Tvoříme nadčasovou a udržitelnou módu pro ženy.

Vyrábíme oděvní konfekci pouze ze 100% pravého hedvábí.

Šijeme každý kus ručně, ve vysoké kvalitě, v České republice.

Příroda a planeta je pro nás důležitá.

 

KOSMETIKA

Kosmetické produkty jsou vyráběny z přírodních zdrojů.

Díky esenciálním olejům mají mýdla aromaterapeutické léčivé účinky.

Tradiční výroba v České republice.

 

Spojujeme krásu i sílu ženy a přírody. Hedvábí je jemné, křehké, ale zároveň silné, tak jako každá žena. Hedvábí je nejluxusnější materiál na světě. Bylo kdysi právoplatným platidlem, vyrovnalo se zlatu.  Má antiseptické účinky, ocení ho také alergici a lidé s kožními problémy. Jde o velmi příjemný materiál, který v létě chladí a v zimě hřeje.

Nadčasové střihy a kvalitní materiály jsou navrženy tak, aby doplnily Váš šatník o udržitelnou dámskou módu, která lze snadno kombinovat. Šaty můžete obléknout jak do společnosti, tak i na běžné každodenní nošení. Snadno tak vytvoříte elegantní i ležérní outfity, které jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií.

Kosmetické produkty jsou vyráběny z rostlinných olejů, vonných esencionálních olejů, množství výživných látek a přírodních barviv. Aromaterapeutické vůně mýdel jsou příznivé na psychiku.

V Salónu WENUS můžete využít služby profesionální kosmetické poradkyně, vizážistky a módní stylistky. Nechte se hýčkat na pokožce, těle i mysli.

Děkujeme, že s námi děláte svět krásnější!

Zákaznický servis

Doručení zdarma nad 1000 Kč

Doručení zdarma nad 1000 Kč

Zboží odesíláme a předáváme přepravci do 1 – 3 pracovních dnů od připsání platby na náš bankovní účet.  O termínu doručení zboží, které nemáme skladem, Vás obratem informujeme. Modely šité na míru jsou předem vykomunikovány a realizovány individuálně dle požadavků klientek. Přečtete si také důležité informace o reklamaci či výměně zboží.
Podpora

Podpora

Oddělení služeb zákazníkům WENUS je k dispozici od pondělí do soboty  10:00 – 18:00. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy a poradíme s objednávkou.

Platba

Bankovním převodem

Po dokončení objednávky obdržíte emailem informace potřebné pro platbu bankovním převodem. Zboží bude odesláno po připsání platby na náš bankovní účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží. Pokud nebude platba připsáná na náš účet do 5 dnů, Vaše objednávka pozbývá platnosti.

Módní designérka

Zakladatelkou značky je vizážistka, módní stylistka a designérka Lenka Petříková.

Od roku 2007 pracuje jako profesionální poradce v oblasti vizáže, stylu a odívání. Na základě svých zkušeností a dlouholeté praxe, vytvořila kosmetickou a módní značku založenou na kvalitě a udržitelnosti.

WENUS reprezentuje kvalitu, udržitelnost, sílu, jemnost, originalitu a krásu.

Lenka Petrikova